Kurumsal

GÜNÜMÜZDE TOZ BOYA SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE, AVRUPA'NIN 1. BÜYÜK ÜRETİCİSİ KONUMUNDA VE EN BÜYÜK İHRACATCI ÜLKELER ARASINDADIR. PULVER KİMYA, 1988 YILINDA, TOZ BOYA SEKTÖRÜNÜN BAŞLANGICINDAN İTİBAREN SEKTÖRÜN İÇİNDE BULUNAN VE SEKTÖRE YÖN VEREN FİRMALAR ARASINDADIR.
Arda Kimya Boya , 2002 yılından itibaren Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise ikinci büyük toz boya firması Pulver Kimya'nın Güneydoğu Anadolu Bölge Bayii olarak sektöre hizmet vermektedir. Ürün gamımız 4 segmentten oluşmaktadır;

Arda Kimya Toz Boya

MÜŞTERİ ODAKLIYIZ
Tüm müşterilerimize gerekli değeri verir,ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalar yaparız.

ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ
Kazan-Kazan felsefesi ışığında,müşterilerimizin toplam maliyetlerini düşürmek için PULVER ile birlikte çalışmalar yapar,ihtiyaçlarına yönelik değer paketlerini sunarız.

SORUMLUYUZ, DÜRÜSTÜZ, ETİĞİZ
Müşterilerimizin sağlıklı ortamlarda çalışmaları için gerekli olan olanakları sağlarız,gerekli açıklamaları yaparız,kişisel konularda ve iş ilişkilerimizde dürüstlüğü her şeyin önünde tutarız.

Bölgemizde bulunan toz boya pazarına en uygun kalitede, hızlı sevkiyat ve müşterilerimize maliyet avantajlı toz boya ve toz boya ekipmanları konusunda yardımcı olarak GÜNEYDOĞU ve DOĞU ANADOLU Bölgesinde lider olmak. 

DOĞU, GÜNEYDOĞU ve DOĞU ANADOLU bölgesinde ve ORTADOĞU pazarını daha da büyütmek, bölgemizde farklı ürünler satışı yapmak.

 

 

Korunmaya ve güzelleşmeye ihtiyacı olan ürünlerin kaplanması için varız.