Mimari Toz Boyalar
Mimari Toz Boyalar

Mimari Toz Boyalar

Mimaride biçim ve renk arayışı, mimarlık tarihinin çıkışından bu yana süregelen bir yolculuktur. Tasarımı görsel ve bütünsel açıdan tamamlayan renkler, mimar ve tasarımcılar tarafından her zaman yerini koruyan bir değere sahiptir. Bu renklerin kimi zaman tonları, kimi zaman dokuları, kimi zaman uygulama şekilleri ve kimi zaman yarattığı çevresel etkiler tercih edilme sebeplerinin başında geliyor.

 

about-hero-slider-item

Pulver mimari serimiz, sektörün en büyük renk veri tabanı ile mimarlara tercih kolaylığı sağlayan dayanıklı toz boyalar içermektedir, alüminyum ve metal sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Mimari seri toz boyalarımız üçe ayrılmaktadır: Class 1 (Standart Dayanıklı Toz Boyalar), Class 2 (Süper Dayanıklı Toz Boyalar), Class 3 (Hiper Dayanıklı Toz Boyalar).

Tasarım

Ürün tasarımlarımızı mimari yapının iklim şartlarına göre özel olarak tasarlayarak hem iç hem de dış mekanda dayanıklı uygun renk çözümleri ile binaların estetiğine ve uzun ömürlü olmasına katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda siz yapının kimliğini oluştururken, Pulver olarak benzersiz bitişler sunan farklı parlaklık ve yüzey görünümlerinde bitişler sağlayarak binanın tüm cephe bileşenleri ile bir bütün olmasını sağlıyoruz.

Kullanım Alanları

Mimari toz boyalarımızın uygulama alanlarından bazıları şunlardır; alüminyum kapı ve pencere sistemleri, güneş kırıcıları ve perfore ve genişletilmiş metal sistemler, cephe elemanları, yaz/kış bahçeleri ve garaj kapıları, alüminyum korkuluk ve panjurlar, metal mobilyalar, asma tavanlar…